Warunki dostawy | Forum Media Polska
0 Koszyk
Logowanie

Czasopisma

Czasopismo wyślemy w miesiącu wystawienia faktury, po ukazaniu się numeru. Wyjątek: w przypadku zamówienia dwumiesięcznika lub kwartalnika, pierwszym numerem będzie ten, który ukaże się po wystawieniu faktury.
Tak, nowy adres proszę wysłać na adres: zmianydanych@forum-media.pl nowy adres będzie obowiązywał od kolejnego numeru.
Nie, czasopisma wysyłamy listem zwykłym za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Standardowy czas realizacji zamówienia od daty jego wpływu do Wydawnictwa do momentu dostarczenia przesyłki odbiorcy wynosi ok. 7 dni roboczych. Czasopismo oraz fakturę wysyłamy w dwóch niezależnych przesyłkach za pośrednictwem Poczty Polskiej. Gazetę, jak i fakturę, znajdziesz w skrzynce pocztowej. Potwierdzenie wysyłki kolejnych numerów z zamówionej prenumeraty wysyłać będziemy na adres e-mail podany w zamówieniu.
W przypadku produktów wysyłanych za pośrednictwem kuriera DHL ( programy i publikacje ) na Twój adres email wyślemy wiadomość z numerem przesyłki. Dzięki niemu możliwe będzie śledzenie przesyłki.

Publikacje i programy

Program / publikacja wysyłana jest w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. wyjątek stanowić mogą produkty aktualnie niedostępne (wyczerpanie nakładu publikacji lub aktualizacja produktu).
Programy oraz publikacje wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Wówczas na Twój adres email wyślemy wiadomość z numerem przesyłki. Dzięki niemu możliwe będzie śledzenie przesyłki.
Koszt wysyłki programu, publikacji oraz kursu na płytach wysyłanego w całości to 36.84 zł brutto ( kurier DHL ).
Asystent (Online)