Kurier Fryzjerski
0 Koszyk
Logowanie

Uroda

Kurier Fryzjerski

Kurier Fryzjerski to innowacyjne, profesjonalne czasopismo poświęcone branży fryzjerskiej. Ten ekskluzywny magazyn powstał na potrzebę stylistów, chcących czerpać natchnienie i inspirację z jednego, sprawdzonego źródła. Bogato ilustrowane, pięknie wydane czasopismo będzie niewątpliwie ozdobą każdego atelier fryzjerskiego. Tworzymy produkt prestiżowy, współpracując z uznanymi ekspertami i najlepszymi praktykami. Ciągły rozwój i chęć doskonalenia naszych produktów sprawiają, że cieszymy się ogromnym zaufaniem w branży. Na rynku beauty funkcjonujemy od dziesięciu lat, a nasze portfolio wciąż poszerza się o nowe projekty wydawnicze.

 • 4 numery w roku
 • 130 stron
 • Wydania archiwalne
 • Porady ekspertów
 • Darmowe e-wydanie

Profesjonalny przewodnik po świecie fryzjerstwa

Czasopismo „Kurier Fryzjerski” to przewodnik po światowych trendach fryzjerskich. Prezentujemy kolekcje topowych stylistów, które stanowią inspirację dla profesjonalistów pragnących podążać za modą. W każdym numerze publikujemy porady ekspertów w zakresie m.in. zarządzania salonem, obsługi klienta czy pielęgnacji, strzyżenia i stylizacji włosów. Na naszych łamach ukazują się także artykuły uznanych w branży trychologów i psycho-trychologów, dzielących się z czytelnikami najbardziej aktualną wiedzą. W „Kurierze Fryzjerskim” nie brakuje też nowości produktowych oraz relacji z najważniejszych wydarzeń branżowych. To wszystko podane w bardzo przystępnej dla każdego czytelnika formie.

Poznaj autorów

Poznaj autorów

mgr psycholog, diagnosta, trycholog, autorka książki: „Problem w głowie czy na głowie. Dowiedz się, z czym naprawdę walczysz!”. Prowadzi bloga www.psychologodwlosow.pl. Autorka licznych publikacji związanych z tematyką włosów, często pojawia się jako psychotrycholog w porannym programie Dzień Dobry TVN. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie psychologii klinicznej SWPS, oraz w zakresie dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych WUM. Założyciel Fundacji Włos ma Głos, oraz członkini-założycielka ICATA. Współwłaścicielka Kliniki Włosów Hair Lab w Warszawie, gdzie pracuje z osobami borykającymi się z utratą włosów na różnym tle. Na co dzień pracuje z włosowymi przypadkami. Prowadzi autorski program terapeutyczny dla osób zmagających się z trichotillomanią. Zajmuje się również projektowaniem niechirurgicznych uzupełnień włosów

zwiń

fryzjer-stylista od 2000 roku. Jej motto: Moje serce wypełnia sztuka, którą jest fryzjerstwo. Reprezentantka Polski na zawodach międzynarodowych. Pracuje z Mistrzami Świata. Członek Kadry Fryzjerstwa Polskiego. Doświadczenie zdobywała do tej pory w Polsce, Francji, Seul'u, Hiszpanii, Szkocji, Niemczech, Rosji oraz na Ukrainie. Posiada doświadczenie w pracy przy sesjach zdjęciowych, przy pokazach mody oraz w telewizji. Jej pasją jest fryzjerstwo. Kocha wyzwania i uważa, że zawsze można się czegoś nauczyć. Wielokrotna finalistka i laureatka licznych konkursów fryzjerskich. Na Mistrzostwach Polski zdobyła dwa złote medale, dwa srebrne i jeden brązowy. Jej najważniejsze osiągnięcie to indywidualne 8. miejsce na Świecie, 6. w Europie, 4. na Świecie i w końcu 2. Vice Mistrzostwo Świata. Ciągle dąży do najwyższego podium. Pragnie się rozwijać, aby dać fryzjerom moc, chęć oraz inspirację.

zwiń

właścicielka Pracowni Fryzur Ślubnych i współzałożycielka Pracowni Wizerunku Cud Miód we Wrocławiu. W latach 2017-2018 Hair Coach Wella Academy. Blogerka i Youtuberka. W swoich kanałach social media pokazuje, jak wykonywać fryzury krok po kroku, dzieli się fryzjerskimi trikami i doradza w kwestii stylizacji fryzur. Założycielka platformy szkoleniowej dla stylistów fryzur ślubnych: www.szkolenia.juliannajanczak.pl.

zwiń

Przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w roku 1995, a już w 2000 szkolił setki fryzjerów w całej Polsce. W błyskawicznym tempie został instruktorem marki Kadus, kilka lat później współpracował juz z marką Kemon. Obecnie prowadzi już 4 salony w kraju: Warszawa, Kraków, Rzeszów i Katowice, gdzie również działają profesjonalne Akademie Fryzjerskie. Mistrz sztuki fryzjerskiej, ekspert od metamorfoz i mecenas kultury – tak często mówią i piszą o nim dziennikarze. W październiku 2016 Maciej Maniewski zadebiutował jako prowadzący program „Afera fryzjera” na antenie TVN Style. Jesienią 2017 zrealizował zdjęcia to trzeciego sezonu tego formatu. Program wybił się na pierwsze miejsce w rankingach oglądalności. Równolegle przez ponad 2 lata trwały prace nad show "Mistrzowskie cięcie”, w którym Maciej Maniewski objął stanowisko przewodniczącego jury. Od 09.09.2017 na antenie TVN Style wraz z Alicją Napiórkowską i Michałem Pirógiem ocenia fryzjerów i szuka Mistrza Fryzjerstwa. Od lat związany jest również z branżą fashion. Współpracuje z takimi projektantami, jak np. Łukasz Jemioł, Paprocki&Brzozowski, Maciej Zień czy Agnieszka Maciejak. Maciej Maniewski w lipcu 2015 został ambasadorem programu „Organizacja Społecznie Zaangażowana”. Współpracuje m.in. z Fundacją Rak&Roll.

zwiń

Autor bloga www.MartinStone.pl. Od 2009 roku związany z prowadzeniemsalonów fryzjerskich. Specjalizuje się w logistyce, reklamie, marketingu, mediach społecznościowych, motywacji i rozwoju osobistym. Podczas krótkiej jeszcze przygody z branżą fryzjerską, kilkukrotnie zmieniał lokalizację swojego salonu. Miał okazję rekrutować i przyglądać się przez ten okres, pracy kilkunastu fryzjerów. Ma swoje przemyślenia na ten temat, którymi bardzo chętnie dzieli się na swoim blogu. Te kilka lat obserwacji zasad działania salonów pozwoliło mu wyciągnąć wiele wniosków do ulepszania biznesu. Wciąż szuka jak najbardziej skutecznych metod na osiąganie lepszych wyników. Uczy innych jak najlepiej prowadzić salon fryzjerski. Jego misją jest zmiana na lepsze w branży salonów fryzjerskich i nie tylko fryzjerskich.

zwiń

Od 33 lat w zawodzie fryzjera męskiego. Prekursor barberingu w Polsce. Autor jedynej w kraju książki – elementarza o podstawach i fundamentach zawodu pt. „Fryzjer Męski”. Ma swoją linię kosmetyków Steam Punk, która jest dedykowana mężczyznom. Adam Szulc jest nauczycielem w poznańskiej branżówce, w grupie Fryzjer Męski Barber. W swoim barber shopie zwanym Jamą organizuje sesje zdjęciowe i filmowe fryzur męskich oraz imprezy o tematyce barbersko-historyczno-muzycznej. Jego pokazy na scenach całego kraju „Most”, „Steam Punk Show”, „Neon & Punk”, „RockaPinUp” czy „Bestia” przeszły już do historii fryzjerstwa.

zwiń
W najnowszym wydaniu

W najnowszym wydaniu

 • Wywiady - MISJA: PIĘKNO…

  MISJA: PIĘKNO…

  Wywiad z Leszkiem Czajką
 • Porady ekspertów - Analiza kolorystyczna dla fryzjera

  Analiza kolorystyczna dla fryzjera

  Joanna Jędrzejczak
 • Porady ekspertów - SEKRET CHŁODNEGO BLONDU – jak projektować świadomą koloryzację w chłodnej tonacji

  SEKRET CHŁODNEGO BLONDU – jak projektować świadomą koloryzację w chłodnej tonacji

  Piotr Adaszkiewicz
 • Porady ekspertów - 5 kroków do zaplanowania zysku w salonie fryzjerskim

  5 kroków do zaplanowania zysku w salonie fryzjerskim

  Anna Majer-Łabuś
 • Porady ekspertów - Strzyżenie wertykalne – wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu kształtów

  Strzyżenie wertykalne – wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu kształtów

  Sebastian Curyło
 • Trychologia - Hashimoto a skóra głowy i włosy

  Hashimoto a skóra głowy i włosy

  mgr Weronika Słupek
 • Trychologia - Wirus SARS-CoV-2 a wypadanie włosów

  Wirus SARS-CoV-2 a wypadanie włosów

  mgr Denim Sporny
 • Porady ekspertów - Upięcia ślubne – od czego zacząć?

  Upięcia ślubne – od czego zacząć?

  Julianna Janczak
 • Porady ekspertów - Czego nie robić w social mediach, aby nie odstraszać klientów, a ich przyciągać?

  Czego nie robić w social mediach, aby nie odstraszać klientów, a ich przyciągać?

  Marta Fiłoń
 • Męska strefa - 4 imiona męskich strzyżeń, czyli podstawowe techniki pracy barbera

  4 imiona męskich strzyżeń, czyli podstawowe techniki pracy barbera

  Lucjan Wosiek

Zobacz darmowe e-wydanie

Stałe działy

Stałe działy

Z KRAJU I ZE ŚWIATA - obszerne relacje z najważniejszych polskich i zagranicznych wydarzeń branżowych.
NOWOŚCI - prezentacje premier produktowych: kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, sprzętów i akcesoriów fryzjerskich.
TRENDY - topowe kolekcje fryzjerskie stworzone przez utalentowanych artystów z Polski i ze świata.
PREZENTACJE - przedstawienia nowych linii produktowych oraz historii najpopularniejszych na rynku marek.
PORADY EKSPERTÓW - artykuły poradnikowe pisane przez doświadczonych stylistów i doradców biznesowych
WYWIADY - wywiady z najpopularniejszymi i najbardziej cenionymi osobowościami branży fryzjerskiej.
TRYCHOLOGIA - specjalistyczne artykuły pisane przez doświadczonych trychologów i psycho-trychologów.
MĘSKA STREFA - porady barberów, artykuły merytoryczne, prezentacje produktów do męskiej stylizacji oraz pielęgnacji, a także zdjęcia prac wykonanych przez doświadczonych fryzjerów męskich.

Wybierz wersje prenumeraty

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska Sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Będziemy przetwarzać dane podane w formularzu wyłącznie w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Pełna informacja o regułach przetwarzania danych osobowych dostępna jest tutaj.
Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska Sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Będziemy przetwarzać dane podane w formularzu wyłącznie w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Pełna informacja o regułach przetwarzania danych osobowych dostępna jest tutaj.
Biuro Obsługi Klienta
Asystent (Online)